Zapewniamy łatwy start!

Wynajem biur i powierzchni magazynowych

Oferujemy pod wynajem pomieszczenia biurowe i magazynowe w nowo wybudowanym biurowcu oraz w secesyjnej willi. Budynki usytuowane są na eleganckim parkingu wyposażonym w monitoring. Posiadamy 30 różnego rodzaju lokum dla Firm. Różniących się kubaturą. Od 17m2 do 30m2. Na 3 kondygnacjach. Z widokiem na soczystą zieleń lub na ulicą. Każde biuro posiada niezależne wejście, własny monitoring, siec telefoniczną i internetową. Zapewniamy czystość, komfort i nowoczesny, firmowy design.

Wirtualne biuro

Oferujemy nowoczesny i szybki sposób na rozliczenia księgowe w Twojej Firmie. Ponadto zapewniamy wszelkiego rodzaju usługi doradcze i podatkowe. Skanujemy i wysyłamy całą korespondencję bezpośrednio na podany adres mailowy. Gwarantujemy rzetelność, sprawność i niezawodność. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas na dojazdy do biura rachunkowego. Z każdego miejsca na świecie będziesz teraz posiadał dostęp do swoich spraw rachunkowych związanych z prowadzeniem Firmy.

Bez potrzeby przyjeżdżania do firmy, otrzymacie pocztą email pełną korepsondencję jaka do was przyjdzie. Każdy dokument może zostać od razu przetłumaczony i przesłany księgowej na potrzeby prowadzonej księgowości.

Biuro rachunkowe

Proponujemy pomoc przy prowadzeniu uproszczonej oraz pełnej księgowości. We wspólpracy z profesjonalnym doradcą podatkowym z Niemiec, gwarantujemy obsługę księgową na wysokim poziomie.

Windykacja należności

Skontaktujemy Cię z najlepszymi doradcami na terenie Niemiec. Są to specjaliści na najwyższym poziomie, z gwarancją niezawodności. Wieloletni staż oraz szeroki zasięg na rynki europejskie stanowi zapewnienie kompletności w działaniach i rzetelności w oferowaniu usług.

Tłumaczenia

Oferujemy tłumaczenia dokumentów i pism wszelkiego rodzaju. Zarówno prywatnych jak i firmowych. Masz do wyboru biuro stacjonarne lub wirtualne. W ramach biura drugiego typu – skanujemy i wysyłamy dokumentację bezpośrednio na podanego maila. Zapewniamy szybkość i niezawodność oraz zadowolenie z naszych usług. Jeśli korzystasz już z usług naszego biura wirtualnego – wszelkiego typu tłumaczenia zapewniamy w ramach wykupionego pakietu usług. Co jest wariantem tańszym i kompleksowym.